IDEALNE DOPASOWANIE DEMOGRAFICZNE

Według Statista, 57,2% konsumentów piwa w Polsce mieści się w przedziale wiekowym od 25 do 44 lat. Podobnie, 56,5% użytkowników naszych taksówek należy do tej samej grupy wiekowej 25-44 lat, co idealnie pasuje do grupy docelowej marek piwa.

GEOTARGETOWANIE ODBIORCÓW WE WŁAŚCIWYM CZASIE

W wielu polskich miastach billboardy są zabronione w centralnych obszarach, co ogranicza możliwości reklamodawców w zakresie kampanii OOH. Stanowi to większe wyzwanie dla marek piwa, ponieważ zazwyczaj napotykają one ograniczenia czasowe dla reklamy billboardowej od 20:00 do 6:00. Pozytywną zmianą jest to, że platforma geotargetowania Turms-Adrain umożliwia firmom piwowarskim prowadzenie reklamy zewnętrznej bez naruszania ograniczeń czasowych ekspozycji od 20:00 do 6:00.

GRUPA DOCELOWA NA DRODZE DO PODJĘCIA DECYZJI O ZAKUPIE PIWA

Wykorzystaj nasze możliwości kierowania geograficznego, aby precyzyjnie dotrzeć do odbiorców, gdy wybierają się na rozrywkę. Wybierz lokalizację do wyświetlania kampanii, taką jak krakowski Rynek, gdzie ludzie między 20:00 a 6:00 prawdopodobnie będą cieszyć się nocnym wyjściem, często obejmującym spożywanie napojów alkoholowych.

Współpracowaliśmy z takimi wspaniałymi firmami jak

ZALETY NASZEJ PLATFORMY::

Ekskluzywna platforma OOH dostępna dla marek piwa

Idealne dopasowanie demograficzne/odbiorców

Brak ograniczeń dotyczących ekspozycji

Nawiąż kontakt z odbiorcami, gdy są w drodze na piwo

pl_PLPolish