oszczędzasz
TYSIĄCE ZŁOTYCH.

Płać już od 5pln (około) za 1000 wyświetleń Twojej reklamy. Pomagamy Ci zaoszczędzić na kampanii marketingowej i reklamowej i możemy śmiało powiedzieć, że jesteśmy obecnie najtańszą formą reklamy zewnętrznej w Polsce, gdyż alternatywy dla naszej usługi kosztują znacznie więcej. Alternatywna (tradycyjna) forma reklamy zewnętrznej kosztowałaby Cię setki, a czasem tysiące złotych.

dokładny
GEO-TARGETING.

Inteligentne reklamy. Nasze ekrany mogą być ukierunkowane na lokalizację geograficzną, jak widać na diagramie, co oznacza, że reklamy w danej taksówce będą zmieniać się w zależności od strefy, w której się ona znajduje. Na przykład, wszystkie taksówki w zielonej strefie, która jest strefą 2, będą pokazywać reklamy pepsi, benz, mcdonalds itp., a kiedy opuszczą strefę 2 i przejdą do strefy 3, reklamy będą pokazywać hp, bmw e.t.c OSZCZĘDZAJ WIĘCEJ, TARGETUJ TYLKO SPECYFICZNE LOKALIZACJE, W KTÓRYCH MIESZKAJĄ TWOI KLIENCI. Nie ma potrzeby, aby mieć reklamy wyświetlające się we wszystkich miejscach w każdym czasie. Z naszej platformy reklamowej można ustawić reklamę, aby pokazać ją tylko w miejscu, które chcesz.


MIERZALNE.

Nasze ogłoszenia taxi są mierzalne, więc łatwo poznasz
koszt akwizycji, liczbę potencjalnych klientów, którzy zobaczyli Twoją reklamę.
jak również liczbę potencjalnych klientów, którzy weszli w interakcję z Twoją reklamą poprzez wyświetlany na ekranie kod QR.

NIE SĄ
OGRANICZONE.

BILLBOARDY SĄ WYSOCE OGRANICZONE Ponad 150 billboardów zostało usuniętych z samego Krakowa od lipca 2022 roku z powodu regulacji krajobrazu wizualnego. Billboardy nie są także dozwolone w centrach miast i miejscach historycznych dlatego reklamodawcy mogą przegapić cały tłum potencjalnych odbiorców, którzy podejmują decyzje o zakupie w tych miejscach. Ekrany w naszych taksówkach pozwalają reklamodawcy dotrzeć do odbiorców/potencjalnych klientów w ograniczonych obszarach bez wpływu na estetykę miasta. KONIEC Z OGRANICZENIAMI dla reklamodawców. Teraz reklamy zewnętrzne mogą być wyświetlane w tych lokalizacjach w całej Polsce.

twój
BUDŻET.

Czy jesteś właścicielem jednoosobowej działalności gospodarczej, kierownikiem marketingu i / lub właścicielem małego i średniego przedsiębiorstwa lub pracujesz w marketingu / jesteś kierownikiem marki w dużej korporacji lub platformy, nasze reklamy są idealne dla Ciebie, ponieważ możesz wydać tak mało jak tylko 5pln dla strefowej kampanii lub tyle, ile trzeba na krajową lub regionalną kampanię.
Jeżeli chcesz doprowadzić klientów do Twojego fizycznego sklepu w określonym obszarze – możesz ustawić reklamy w danej strefie a taksówkarze będą wiedzieli, że znajdują się blisko Twojej firmy i mogą dowieźć klienta pod odpowiedni adres. Możesz również uruchomić promocję, gdzie klienci po zeskanowaniu kodu QR będą w stanie odwiedzić twoją stronę będąc w taksówce.

pl_PLPolish